czwartek, 14 lutego 2013

Asocjacja Ptaka...

... czyli Asocjacja ( kocham ta nazwę od czasu Asocjacji Hagaw ) Promotorów Radosnego Ptaka w Centrum Bonarka. W Walentynki członkowie Asocjacji czyli ci którzy kochają ptaki,  szczególnie te małe, budowali budki lęgowe które zawisną w Konserwie na Plantach albo w przydomowych ogródkach klientów Centrum. Budek zbito kilkadziesiąt ale ile było tych które zbili klienci nie wiadomo bo zabrali i zapłacili. Piękną inicjatywa Asocjacji i w ogóle jestem za aż zbiłem jedna budkę na spółę z Panem dyrektorem Marcinem.
A nad wszystkim czuwał inicjator Asocjacji Waldek Domański a o kulturę zadbała Jaga Wrońska fantastycznym głosem i jeszcze lepszą interpretacja piosenek Edith Piaff. Pięknie zabrzmiały wśród stuku młotków szumu maszyn i w cudnym  otoczeniu kosiarek, narzędzi ogrodniczych i innych tego typu sprzętu !

Uwaga Apel Asocjacji  !!!

  W związku ze świętem Świętego Walentynkami, Władze Asocjacji postulują, aby symbolem podstępnie sprowadzonego do Polski święta zakochanych była – budka lęgowa. Na podstawie wnikliwych badań i sondażu przeprowadzonego na reprezentatywnej grupie kilkunastu osób ustalono, że budka lęgowa najlepiej oddaje ducha i cele Walentynek. 

Niechże tak będzie po Wsze Czasy AMEN  !!!!

Asocjacja Promotorów Radosnego Ptaka w Bonarce 14.02.2013 r. 

Budujemy budki lęgowe...A jaga Wrońska jak Krakowski9 Wróbelek " brawurowo wykonywała " Milorda " , "Non, je ne regrette rien" cudownego Paryskiego wróbelka Edith Piaf


No a na koniec Ja, dyrektor Marcin i Ona , najważniejsza BUDKA LĘGOWA  !!!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz