środa, 14 grudnia 2016

Nie bądź karpiem.....

.... zaśpiewaj kolędę " to hasło akcji przedświątecznej Biblioteki Piosenki Polskiej. Kontenerowe studio zostało postawione przed Radiem Kraków.  Miotacz tej idei Waldemar Domański zaprasza krakowian do zaśpiewania jakieś tradycyjnej kolędy. No więc przychodzą krakowianie osobno i grupowo i śpiewają te kolędy na prezent dla rodzin dla dziewczyn, chłopaków i dla przyszłych pokoleń. Skoro przychodzą strażacy, strażnicy, policjanci tudzież przedstawiciele różnych grup zawodowych postanowiliśmy i my FOTOREPORTERZY !!!!!

Co prawda na hasło : Śpiewamy - odzew był mniej więcej taki - A ile zapłacą żebyśmy nie śpiewali to jednak grupa odważnych była spora. W grudniowy wieczór stawili się koleżanki i koledzy : Agnieszka Cynarska - Taran, Monika Stachnik - Czapla, Ewelina Zambrzycka - Kościelnicką z Nelką ( gościnnie ), Danuta Gilarska ( gościnnie ), Jacek Bednarczyk z przychówkiem Piotrkiem i Agatą, Jacek Balcewicz, Jan Graczyński, Andrzej Janikowski, Jacek Taran no i ja.

Ogólnie było bardzo wesoło, wybór był jeden " Przybieżeli do Betlejem " gdyż żaden z nas chóralnie nie śpiewał  i ta kolęda wydawała nam się najłatwiejsza. Po nagraniu okazało się ze się tak rozśpiewaliśmy że na przyszły rok zafundujemy sobie coś bardziej  spektakularnego np. " Tryumfy... "

A ci co nie byli niech żałują. Do zobaczyska za rok !!!

Tak wyglądaliśmy na nagraniu i zaraz po....

Nagranie audio i video niestety nie wchodzi na stronę


Pozdrawiam ! I do zobaczyska za rok !!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz