piątek, 16 maja 2014

Ferdyrurke w teatrze Hothaus... czyli...

......nie siedź w domu idź do teatru. Dobrego teatru !!!  W dobie dyskusji, kłótni, dźgania udowadniania racji na niwie teatralnej w Naszej Ukochanej Konserwie,  szczególnie w ostatnim czasie proponuje może spuścić z tonu i przypomnieć sobie co to teatr. Zapraszam Wszystkich do Teatru Hothaus na świetne przedstawienie " " Ferdyrurke czyli

                                             PAMIĘTNIKI Z OKRESU DOJRZEWANIA
                                                          o sztuce, młodości i twarzo–gębie

... na motywach nieśmiertelnego tekstu Witolda Gombrowicza.  Znakomicie skonstruowany spektakl,  grany przez młodych adeptów sztuki teatralnej wspomaganych przez kolegów zawodowców.  Widać od razu pracę włożoną w ten spektakl. Tekst trudny, ale młodzi bez problemu sobie z nim dają rade. Widać bardzo dużą pracę nad ruchem scenicznym, w spektaklu wiele scen zbiorowych które wymagają wielkiej precyzji w ruchu aby spektakl nie był chaotyczny. Udało się to znakomicie.
W stopce " O nas ..." na stronie teatru przeczytałem : " Naszą misją jest promowanie i oferowanie wielokierunkowej edukacji artystycznej "  Myślę że ta sztuka grana przez aktorów Teatru Hothaus idealnie wpasuje się do tej misji !!

Teatr  Hothaus ul. Babińskiego 29 " Ferdydurke "  w reżyserii  Wojciecha TerechowiczaP.s  Dzieki piękne dyrekcji za zezwolenie fotografowania w czasie spektaklu i jednocześnie przepraszam tych którym trochę przeszkadzałem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz