czwartek, 3 października 2013

Kobiety, Wino, Regent czyli....

... drugi sezon winobrania w Srebrnej Górze. Czas szybko leci, wiec nawet sięnie obejrzałem kiedy etykietowano cały magazyn butelek, a już winobranie. Zaczęło się z dużym opóźnieniem bo wrzesień z pogodą niespecjalnie.Regent to odmiana którą cięła dzisiaj ekipa winiarzy. Zeszłoroczni znajomi zostali wzmocnieni kilkoma nowymi twarzami, a przede wszystkim Kobietami i Winem czyli dziewczynami ze Stowarzyszenia Kobiety i Wino. Prowadzą własnego bloga ( polecam )  mają mnóstwo fanów na Fejsie i Buku i są przesympatyczne. Prezeska, blogerka, dziennikarka i wszystkie tną wino równo.
A poza tym na Winnicy bez zmian czyli czas szybko leci przy tej pracy. Jedna goni za drugą.
O zeszłorocznych zbiorach już nikt nie pamięta, wino w dystrybucji, można spotkać go w dobrych sklepach winiarskich oraz w sieci. Gorąco polecam bo warto !!!!

Regent po raz drugi. Winnica Srebrna Góra..dzisiaj 03.10.2013 r.

W zabudowaniach klasztornych ....Na winnicy praca, wino i szaleństwo kolorów...Stara ekipa nieziszczalna...


Grona Regenta w tym roku znakomite...
Dziewczyny jak Kobieta i Wino...A widoki na winnicy jak zwykle cudowne...


1 komentarz:

  1. Pierwsze wina można już gdzieniegdzie nabyć. Kosztowałem. Hmm.. Trochę chyba jeszcze poczekam jak sobie dojrzeją w kamedulskich winnicach. A może nie trafiłem w odpowiedni szczep, bo przecież lubię wina. Na tą chwilę wolę pooglądać Pańskie, jak zwykle, piękne zdjęcia.

    OdpowiedzUsuń