niedziela, 24 stycznia 2016

KODowcy przeciw inwilgilacji....

... czyli kolejna manifestacja KOD-u w Naszej Ukochanej Konserwie. Tym razem przeciw nowej ustawie dotyczącej inwigilacji w internecie, uprawnień policji i innych służb.
Interesowało mnie czy w dalszym ciągu poziom liczebności będzie utrzymany od pierwszych manifestacji. I muszę stwierdzić że tak. Co prawda dużo mniej ludzi było niż przy czytaniu Konstytucji. No ale trzeba też trzeba wziąć pod uwagę okres ferii i jednak mroźną temperaturę.
Poniewaz manifestacje KOD-u na szczęście nie należą do gwałtownych ( i mam nadzieje ze tak pozostanie ale pewnie to zależy od władzy )  więc skupiłem się na tym co tez manifestanci przynieśli na swoich plakatach, co napisali w hasłach. Było ciekawie, bojowo, czasami  z przesadą ale też z pewną dozą humoru.
Zobaczmy więc.....

Dla mnie pierwsze miejsce to zestaw pajacyków politycznych. Nie dość że świetnie zrobione, ruszające to jeszcze dość sugestywne.....  


 

Ten tekst też mi się podobał....


A to juz wyższa szkoła modelingu. Oko w dziurce od klucza na Adasia gorszego sortu. Piękne....


Inne również bardzo ciekawe i pomysłowe...

A tyle Nas Was było...A na zakończenie oczywiście niezawodna " mafia harcerska w postaci Grażynki i Tytusa....23.01.2016  Manifestacja KOD - u przeciw Inwigilacji. Kraków. Rynek Główny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz