wtorek, 1 lipca 2014

ŁUP....

.... żeby nie powiedzieć brzydko JEB rozbrzmiewało dzisiaj w Kraków Air Port. To wielka gilotyna rozpoczęła kruszenie drogi kołowania Al;fa. Remont - Budowa na lotnisku trwa w najlepsze. Zostałem dzisiaj zaproszony na niewielka sesje tego co się dzieje na lotnisku. A naprawdę dzieje się dzieje. Budowa terminala, budowa hotelu, budowa nowego węzła komunikacyjnego łącznie z linia kolejowa bezpośrednio pod terminal, no i remonty i budowy nowych dróg kołowania, stojanki i czort jeszcze wie co jeszcze. Wszystko według planu ma być zakończone do końca 2015 roku. A wszystko to wśród pasażerów, przylatujących i odlatujących samolotów, bo jednym z punktów przyznania dotacji i kredytów była budowa bez uszczerbku na działalności lotniska.  

Nie jestem jakimś szalonym spotterem co to spędza dni i noce na fotografowaniu samolotów, ale jest coś pięknego w tych ogromnych maszynach kołujących, lecących, lądujących...
Samoloty na drodze kołowania Foxtrot...Na nowej drodze Golf...


Samoloty na budowie...
No i ta niezwykła maszyna co robi ŁUP a dziennikarze natychmiast ochrzcili ja nazwa JEB...
I wszędzie te samoloty...

Jesteśmy w pracy..

Staś..


Monia...

.
 Mateo....


No i oczywiscie niezawodny Staś, a ta para to się na spacer wybrała....


Wszyscy zarobieni i tylko ja robię nieudolną jaskółkę tradycyjną...( Fot Monia Pabisek )Kraków Air Port dzisiaj.... 01.07.2014 r.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz