niedziela, 29 września 2013

Gowin - Reinkarnacja....

... czyli pierwsza konwencja Jarosława Gowina... czyli tak naprawdę nie wiemy co to będzie.  Być może Ruch Społeczny a może Partia.  Ale to później. Fakt jest że rodzi się coś nowego,  a ja zazwyczaj jak się rodzi jestem na posterunku z aparatem. Bo to fakt historyczny, a wiec wart sfocenia. Co prawda za polityką nie przepadam,  ale żyć bez polityki w zasadzie niesposobna. Bo idąc kupić chleb biorę chcąc czy nie chcąc udział w polityce. Bo to polityk ustanawia cenę na chleb podnosząc czy obniżając VAT. I tak bez polityki się nie da.
A wczoraj na pierwszej Regionalnej Konwencji Jarosława Gowina podpierali go bizneswomen, rodzina z 12 dzieci, były polityk PO, oraz artysta, reżyser i kabareciarz w jednym.  Uruchomiono też program 1 godzina. Tam na stronie wszelkie informacje o rodzącym się ruchu.
A tak na marginesie. Wszyscy maja dość polityki, polityków, nie słuchają  ich, albo się z nimi kłócą, gromadnie nie bierzemy udziału w wyborach. Ale jak rodzi się coś nowego natychmiast zgłaszają się tłumy. Pamiętam jak rodził się Palikot, pamiętam jak inni. Było bardzo podobnie. Najpierw wielu chętnych do załapania się potem jakby to powiedzieć normalnie. Czyli nic... Może tym razem będzie inaczej ?

Gowin - Reinkarnacja  28.09.2013
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz