niedziela, 19 lutego 2012

Prezerwatywa...

... dźwignią handlu "  chciało by się sparafrazować słynne hasło reklamowe w czasach słusznie minionych i niesłusznie zapominanych, kiedy to były hasła reklamowe, ale nie było towaru który był reklamowany. Oto na najdłuższym słupie reklamowym w Polsce i pewnie w świecie czyli budynku byłego hotelu Cracovia pojawiła się reklama prezerwatyw. Oczywiście w naszej Konserwie natychmiast obudziły się demony na nie i tak. Jednym to zwisa ( cokolwiek by mogło zwisnąć)  innych oburza to na całego. Mnie też oburza. A nawet domagał bym się aby tego który wymyślił i tego który zatwierdził zwolnic z pracy. Może bardziej tego drugiego bo ten pierwszy musi zrobić to co karze ten drugi.A zrobił to całkiem fachowo. Mnie oburza absolutnie i dogłębnie marnotrawstwo powierzchni na coś takiego. Przecież to najdłuższy słup. Ile fantazji można by wymyślać. Długi, gruby, z rapciami i bez a nawet zapachowy przecież by można. A tu jakieś napisy i zgrabna laska zupełnie nie kojarzona z prezerwatywami. To po prostu tchórzostwo i strach przed naszą Ukochaną Konserwę spowodował że ten słup wygląda jak wygląda. A mogło być tak pięknie ...

Prezerwatywy na Hotelu  19.02.2012 r

 
P.s.

Jesli temat prezerwatyw Cie zainteresował w jakiejkolwiek formie to zainteresowanie by było to informuje ze znalazłem taki link  http://drogadosiebie.pl/seks/prezerwatywa/  i tam na temat prezerwatywy wszystko.

P.s A po czterech latach od napisania tego postu CBA zajęło sie najdłuższym słupem reklamowym. Sprawa jest coraz ciekawsza !!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz