niedziela, 25 lipca 2010

Game Over

Game Over - takie napisy mieli na podkoszulkach przyjaciele motorowcy Ani i Pawła w sobotnie popołudnie przed kościołem Kapucynów w Krakowie. Właśnie tam postanowili powiedzieć "tak" przed obliczem Kapucyna Brata Księdza, a następnie dosiąść swych maszyn i z hukiem odjechać. Wcześniej jednak zebrali Ducha Świętego w postaci butelek wina, bo tak poprosili gości. Zamiast kwiatów butelka wina. Pomysł godny zapamiętania i nawet pochwalony przez Brata Kapucyna Księdza. Bo wino to napój Boga. A w Piśmie to Duch Święty. Co prawda gdy Brat Kapucyn Ksiądz spojrzał spod oka na tłum w kościele, to z lekka zwątpił w tego ducha następnego dnia. Tyle duchów zobaczył. Ale wszyscy jesteśmy wierzący a wiec i On wierzy że Duch na pewno nie zaszkodzi. Wręczył Parze Młodej swojego Ducha z przykazaniem wypicia za rok w rocznicę. No a potem oczywiście życzenia, duch, życzenia, duch, życzenia, duch, życzenia ... Trwało to trochę bo duchów było dużo a wszyscy czekali jakżeż to młodzi wyjadą na swych maszynach. I stało się. Najpierw Paweł a potem po niewielkiej półgodzinie gotowania sukni do motoru, Ania, rozpalili swoje maszyny. Widok panny młodej na motorze niezapomniany, szczególnie buciki do kiecki ślubnej.
" Game Over " tak mieli na podkoszulkach. Mam nadzieję że dla mych przyjaciół Ani i Pawła to tylko oczywiście gra wstępna, no powiedzmy przedwstępna, a potem to już tylko : żyli długo i szczęśliwie.

Piękny Ślub Ani i Pawła odbył się 24.07.2010 w Kościele Kapucynów przed obliczem Boga i Brata Kapucyna Księdza.


5 komentarzy:

 1. A ja bylem na slubie Ani i Pawla :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze ze są tacy co jeszcze czytają. Jak poznałem Pawła parę lat temu i powiedziałem mu "Cześć Piotrek" to tak mi pozostało. To chyba z powodu jego nazwiska i mojej dysekcji. Ale on się nie obraża i zawsze cierpliwie mi tłumaczył nie motocykl tylko motor, nie Piotrek tylko Paweł
  Ale ostatecznie i ten swiety i ten swiety
  Dzieki Misiek

  OdpowiedzUsuń
 3. Michał mam prośbę :)
  Mógłbyś mi podać cenne wskazówki jak znaleźć więcej zdjęć na stronie gazety ze ślubu braciszka?;)

  Marta P.

  OdpowiedzUsuń
 4. Michał jesteś upierdliwy. A taki Młody !!!!
  Marko

  OdpowiedzUsuń