czwartek, 18 sierpnia 2011

" Pane Havranek...

... konec Panu wystaji !!  Eeee to ne konec to je cali ! ... "  ten stary dowcip jak ulał pasuje do wczorajszych zdjęć Bartka Jureckiego z Tygodnika Podhalańskiego. Była chłopina na meczu i zdarzyło się mu zrobić dwa zdjęcia jakże wymowne.  Możemy je analizować ma kilka sposobów. Ja spróbuję na dwa :

1.  Wracając wczoraj z meczu zgadało się o tym że są fotoreporterzy którzy są znakomici ( to wszyscy ! ) i są fotoreporterzy którzy maja szczęście ( to bardzo, bardzo, bardzo nieliczni ! ) Ci pierwsi robią tysiące zdjęć i wszystkie są mianem World Press Photo, Ci drudzy przychodzą i robią zdjęcia a tym pierwszym gacie opadają. Wczoraj jak zobaczyłem dwa zdjęcia Bartolomea zaliczyłem się skromnie natychmiast do tej pierwszej grupy.  Przeglądnąłem setki zdjęć z wczorajszego meczu i ten moment złapał tylko Bartek. Bo to chłopak który ma szczęście ( choć przy tych zdjęciach szczęście rzecz względna )

2. Zdjęcie obrazuje jaki Cypryjczycy maja stosunek do wczorajszego meczu i wyniku. Aż strach myśleć co będzie  w czasie  rewanżu.

Resztę analiz możecie skonstruować sami !  

Bartłomiej Jurecki / Tygodnik Podhalański  Mecz Wisła Kraków - APOEL FC


3 komentarze:

 1. i tak z dziadem na wierzchu lata...

  OdpowiedzUsuń
 2. Panowie, kiełbasy w góre i jedziemy frajerów!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja znałem to w wersji hard : Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w 1982 r Trener do piłkarzy _ " Panowie kiełbasy w górę i jedziemy w dupę frajerów ! "
  Jak na razie nie dowiedziałem się który trener i do których piłkarzy. Ale na pewno ( choć na pewno to tylko umrzemy ) 1982 r

  OdpowiedzUsuń