piątek, 30 września 2011

Browar Lubicz...

... jest wyburzany. A nam pokazano co na jego miejsce. A na jego miejsce też Browar Lubicz ale to już Browar bez produkcji piwa Barbakan. Piwo jak się poleje to z pip pubów tam usytuowanych. " Browar Lubicz " to będzie nowy kompleks apartamentowców, biurowców i usług. Zachowa się zdrową tkankę historyczną czyli Pałac Goetzów, kominy, słodownie i wieże w której będzie zamontowana klatka schodowa z windami. Ceny apartamentów od 8 tys do 12 tys złotych. Chyba szykują nam się nowe wolne mieszkania. Z tego co wiem w Naszej Ukochanej Konserwie Królewsko - Stołecznej stoi pustych kilka tysięcy mieszkań. Nie sprzedanych, wybudowanych,  bez mieszkańców. Ale ceny nie spadają. Należy poczekać. Choć co poniektóre z tych mieszkań czekają na swoich lokatorów już dobrych parę lat.

Browar Lubicz na nowo  27.09.2011 r..
5 komentarzy:

 1. nie wiem po co pisać, że coś się nie sprzeda. W rok sprzedano 1/3 mieszkań, a jest to teraz najlepszy adres w Krakowie!

  OdpowiedzUsuń
 2. jak zwykle Szanowny Anonimusie ! Jak zauważyłeś ( a może nie ) pisałem to równo rok temu. Browar się buduje Jeśli tak jak napisałeś ze nie wiem po co pisać skoro się sprzedaje to zwróć uwagę na datę. Ja się ciesze że sprzedano aż tyle. mam nadzieje ze mam w tym niewielki udział Wejść na ten post do tej pory było chyba więcej niż mieszkań w tym Browarze bo około 1500. Natomiast fakt ze w Konserwie stoi 5 tys wolnych mieszkań jest po prostu niezaprzeczalny. ! Nie wiem czy ta 1/3 to dużo czy mało nie jestem fachowcem od nieruchomości Ale jeśli tak jest to ja się ciesze
  Pozdrawiam i proszę następnym razem przynajmniej o imie

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepraszam popatrzyłem na licznik 2340 wejść
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. nie wiem, skąd się wzięło to określenie Konserwa. Ja mieszkam w KRAKOWIE ! rozumiesz ? w MIESCIE KRAKOWIE!!! a ty skąd tu przyjechałeś? z Kłaja? też ładne miejsce....

  OdpowiedzUsuń
 5. Drogi Anonimowy !
  No dla mnie sam Twój komentarz wystarczy za komentarz. Może i mieszkasz w Krakowie ale skoro nie rozumiesz skąd Konserwa a raczej Nasza Ukochana Konserwa to tak jakbyś mieszkał i nie wiedział gdzie mieszkasz. I pozdrawiam mieszkańców Kłaja których tu obraziłeś. A następnym razem podpisz się Odwagi !

  OdpowiedzUsuń