czwartek, 15 września 2011

Parcie...

... na boisko, niezwykłe i niecodzienne przecież, wykazali nasi chłopcy z Reymonta przed dzisiejszym meczem w Lidze Europejskiej. Przed ostatnim treningiem widząc zamknięty płot do bocznej płyty boiska ku naszemu zdumieniu nagle hyc na płot i...


.. zdążyliśmy zobaczyć tylko dwie cenne nogi. Zapewne do zidentyfikowania po siniakach. Po dalszym ciągnącym się oczekiwaniu na klucze zniecierpliwieni na płot rzucili się inni piłkarze...

.. na płot rzucili się tez trenerzy...


.. jak również kapitan Wiślaków Sobol...


Powyższe zdjęcia niewątpliwie dostarczają nam dowodu ze Chłopcy z Reymonta są bardzo głodni gry i boiska. To dobry prognostyk przed dzisiejszym meczem ( oby )

14.09.2011.  Piłkarze Wisły Kraków udają się na trening przed meczem z Odense BK w ramach Ligi Europejskiej

P.S.
Przy okazji treningu zauważyłem ogromną znieczulicę u Panów budujących ten piękny i fantastyczny stadion Wisły Kraków. Na drzwiach swojego baraku powiesili  i to cały skandal PAPUGĘ  !!!!

Oto dowód  !


Nie dość że papuga jest pod ochrona całkowitą to jeszcze została powieszona za dziób. Żądamy uwolnienia PTAKA !!!  Natychmiast !!!  Zanim przedstawiciele UEFA zobaczą jak traktujemy gości z zza granicy. Gotowi pomyśleć sobie że to samo czeka dnia dzisiejszego Duńczyków !!! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz