niedziela, 25 marca 2012

Alicja....

.... w Naszej Ukochanej Konserwie, czyli ABC promuje Dzień Dawcy Szpiku w Konserwie Naszej. Już od rana można było posłuchać Alicji, a to w radio, a to w TVN 24. Z Rynku Głównego nadawała " na żywca "  i do archiwum. Robiła wszystko aby na Rynek przyszło jak najwięcej osób, zapoznało się z procedurą i zostało potencjalnym dawcą szpiku. I zapewne się udało, na Rynku spędziłem ze dwie godziny, były tłumy oddających krew i zapewne pod koniec dnia tych dawców będzie sporo. Pewnie Alicja Bachleda Curuś będzie zadowolona z wyniku tej promocji. Kiedy Doda na cały świat i galaktykę ogłosiła że jej ówczesny narzeczony jest chorych zgłosiło się jako potencjalni dawcy blisko 100 tys osób. Zapewne akcja Alicji tyle potencjalnych dawców nie da, ale  będą bardziej dojrzali podjętej decyzji. Bo trzeba zawsze pamiętać o tym ze samo złożenie próbki krwi to tylko potencjalna pomoc. Prawdziwa nastąpi w momencie znalezienia bliźniaka genetycznego I wtedy okaże się na ile jesteś świadomy swojej decyzji a na ile działałeś impulsywnie.
A dzisiejsza praca z Alicja to samo miodzio. Nie było kotleciarstwa warszawskiego tylko sami znajomi, co prawda cały czas wchodziliśmy komuś w kadr, cały czas a to kudłata głowa, a to biały but a to czarny brzuch. Mimo wszystko w pełnej Konserwowej Kulturze i jak w naszej Ukochanej Konserwie Królewsko - Stołecznej przystało.

ABC czyli Alicja Bachleda Curuś promuje Dzień Dawcy Szpiku 25.03.2012 r.
3 komentarze:

  1. O rany, ale ona ładna :)

    OdpowiedzUsuń
  2. do prasy to nadają się raczej zdjęcia ostre, nie rozmazane i w miarę dobrze skadrowane, Panie Marku :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Zaręczam ze tak jest. A na blogu niestety ze względu na kradzieże jest jak jest. Pozdrawiam. następnym razem szanowny Anonimowy przynajmniej imię by się zdało. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń