niedziela, 2 grudnia 2012

Media na Torach.....

.... czyli studenckie nagrody dziennikarskie MediaTORY. Przyznawano je po raz szósty. Poszedłem choć z pewna doza nieśmiałości bo przyznam że nie lubię takich imprez. Poświeciłem mecz i operę ale co robić. Klient nasz Per Pan. 
Studenteria przyznaje swoje nagrody w kilku kategoriach. Jedyne co znaliśmy przed gala to to ze główna najbardziej prestiżowa nagrodę AuTORytet otrzymał Marek Niedźwiecki. reszta była owiana tajemnicą. Gale jak i cały konkurs organizują studenci. To taka szkoła dziennikarstwa i organizacji dla chcących bo wszyscy sa wolontariuszami. Zarówno prowadzący jak i obsługa techniczna to nabierający doświadczeń zawodowych młodzi adepci dziennikarstwa. Ilość błędów i pomyłek była znośna i do przyjęcia wszak to 6 letnie dziecko a jak wiadomo dzieciom wiele się wybacza. 

Dwójka prowadzących starała się jak mogła, ilość błędów znośna i dwie małe uwagi : nie idźcie drogą Strasburgera zmieńcie dowcipy i jak śmiejecie się z cudzych błędów dziennikarskich nie róbcie tych samych błędów bo wychodzą wielbłądy ( patrz problemy z technika itp )


Krzysztof Berenda z RMF FM został TORpedą 2012Konrad Piasecki z Kontrwywiadu RMF FM jak widzimy na zdjęciu cieszył się jak małe dziecko z  tytułu NawigaTOR 2012 Dziewczyny z " Energii Kobiet " Wysokich Obcasów GW odebrały nagrodę ReformaTOR 2012

Nie gniewajcie się dziewczyny ale oglądając wasz wywiad przed oczami miałem scenę z wiadomego filmu " Liga rządzi ! Liga radzi ! Liga nigdy Cie nie zdradzi !  "Wojtek Bojanowski z TVN 24 w stylu showmana odbierał nagrodę  InicjaTOR 2012Przez cały czas na gali obecny był ten gość nie wiedzieć czemu cały czas przedstawiano go jako Jerzego Jureckiego z Tygodnika Podhalańskiego. Chyba jestem za stary bo nie wiem o co chodziło, ale Jurka znam i jak mi się wydaje wygląda zupełnie inaczej. 


Tomek Zimoch fantastyczny facet który na EURO 2012 ruszył nawet najbardziej zatwardziałe dupska PZPNowskie ze stołków do jakiejkolwiek roboty, otrzymał tytuł  AkumulaTOR 2012  A to zdjęcie specjalnie dla Tomka za świetną rozmowę w której młodzieniec prowadzący zapomniał języka w gębie kiedy Tomek poprosił go o radiowe przedstawienie Pani grającej na saksie a w który on bardzo chętnie dmuchnąłby. Młody kolega zbaraniał i nie znalazł się na miejscu aby Tomka zaprosić do dmuchania. Wiec ja zrobiłem to zdjęcie specjalnie dla Tomka 
Tomek ! Dmuchaj ile wlezie  !!!
 

Tomasz Patora z TVN odebrał tytuł DetonaTOR


No i na zakończenie Niedźwiedź czyli Marek Niedźwiecki z Radiowej Trójki jako  AuTORytet 2012
Na zakończenie laureaci Mediatorów razem. Kto odgadnie do którego paparucha  Wojtek Bojanowski wystawia język ?


I organizatorzy w całości...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz