czwartek, 10 lutego 2011

Pejzaż horyzontalny

Telefon dzwoni
- Co robisz ?
- Umieram
- Ja też. Zbieraj graty jedziemy do Szarowa
Według odwiecznej maksymy fotoreporterów " W domu ludzie umierają Idź na temat " na alarmujący telefon kolegi w biedzie fotoreporterskiej czyli  również umierającego z braku tematu pojechaliśmy do Szarowa. Ponoć problemy na budowie. Ponoć nie budują. Ponoć nie mają kasy. I pojechaliśmy.
Paaaanie jaka pogoda piękna. Paaaanie tylko wiosny trza !  A budują Paaaaaanie budują  ! Po horyzont budują !!  Co prawda nie jakieś tłumy budują ale budują Panie budują.. Mozolnie metr za metrem kilometr za kilometrem ale budują. Doczekamy się do końca naszych dni. Co prawda dni nasze policzone ale jest nadzieja Paaanie jest nadzieja !!!
Pięknie budują Panie ! Błoto jak się patrzy, samochody raz we wte, raz we wte, nie wiadomo co wiozą ale wiozą. Żuraw co po chwila coś podnosi i kładzie, ludzie w kamizelkach to coś zrobią to wrzeszczą : paparaci , paparaci,  nie wiem tylko Panie czy do nas czy do kierownika Ale budują Panie budują !  Z jednej strony juz wybudowali, droga się urywa urwaną bariera jakby czekała na jakiegoś Kubicę Panie Ale budują. Dużo im jeszcze zostało do Ukrainy bo to przeca Szarów ale budują Panie aż się kurzy spod kół.. I tylko Panie zespołu nie ma co by za Wieśkiem Dymnym zaśpiewali  :
  Pejzaż Horyzontalny,
  Horyzont wielki niebanalny,
 Człowiek jak stwórca nieobliczalny !!!

No ale od czego mamy You tuba czy inne trąbki. A wiec do dzieła !No i tak dobrnęliśmy do obrazków. Co prawda patrząc na tę budowę pozostają jakieś tęsknoty za wielkimi budowami za jeszcze większymi błotami  i barakami  i  całym  tym  chłamem  sentymentalnym.
Ale budowa jest
Sie buduje

Pejzaż horyzontalny na budowie A - 4 Węzeł Szarów - Węzeł Brzesko  20 km. Trzeci rok budowy. 10.02.2011
No tak Paanie ale buduja Paanie ale budują A jak spiewaja Big Cyce w You tubie czy innych trabkach :

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz