czwartek, 17 stycznia 2013

Doktor Sie ma...

... tak zatytułował Jurka Owsiaka prof. Michał Śliwa rektor Uniwersytetu Pedagogicznego w trakcie wręczania honorowego tytułu  Doktora Honoris Causa przyznanego szefowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Beneficjent tytułu był jak to on wyluzowany choć widać było i po zachowaniu i po mowie że jest i wzruszony i trochę zdenerwowany. Na wręczenie przyszło mnóstwo osób z warszawy przyjechała pełna rodzina Jurka i jego współpracownicy.  Laudację wygłosił prof Tadeusz Gadacz przywołując wiele pochlebnych opinii na temat beneficjenta wypowiedzianych w opiniach i recenzjach do przyznania tytułu Jerzemu Owsiakowi.   
Jurek w swój wykład doktorski poświecił najważniejszej melodii  dla nas wszystkich historii Hymnu Polskiego Mazurka Dąbrowskiego.
A sama impreza w zasadzie nie odbiegała od zwykłej tradycyjnej formuły oprócz tego ze tym razem wszelakiego planktonu fotograficznego, kamerowego, telefonicznego było tyle że wręczenie dyplomu zapewne było niezapomnianym wrażeniem dla gości patrząc na nas  przepychających się i kłócących się kto komu i co zrobił.

Jurek Owsiak Doktorem Sie Ma  17.01.2013 r.

Od rana wszystkich wchodzących do UP witał wielki baner doktora...


Tak Jurka widza dzieciaki z przedszkola...


 Doktor honoris causa i jego czerwone portki
Trzeba przyznać że doktor był godny w sobie...Na wręczenie przyjechało wielu przyjaciół JurkaJeszcze chwilę...


Halo !!! No gdzie ten doktorat ???


No ! To moje  !!!
Bardzo godny  !!


Kilka słów o Hymnie Narodowym..." Godność " dla rektora
Doktor Sie MaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz